11 октомври 2012 г.

ДОСТОЙНО 7:6 В БЛАГОТВОРИТЕЛНИЯ ДВУБОЙ

Поздравяваме отборите на ВВС и ПФК „Ботев” за зрелищния футболен двубой вчера. Колегите – за достойното представяне, опонентите ни – за трудно взетата победа. Благотворителната среща по повод 100-годишнините на Военновъздушните сили и пловдивския професионален футболен клуб завърши със 7:6 за „Ботев”след дузпи.

Мачът се игра на стадион “Христо Ботев” в две полувремена по 25 минути и в редовното време завърши 3:3. Крайният резултат се оформи след изпълнение на наказателни удари за радост на феновете. Средствата от продадените билети ще бъдат дарени на Спортно училище „Васил Левски”- гр. Пловдив, което на същата дата отбеляза годишнина от своето създаване.

Юбилейни плакети преди срещата размениха командирът на ВВС генерал-майор Константин Попов и изпълнителният директор на ПФК „Ботев” Ангел Палийски. Специален гост на спортното събитие беше група „Б.Т.Р.”, на които искрено благодарим, че подкрепиха благотворителната инициатива.